KONST / Litografier / Färglitografi 16632105
nr 1663 2105
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Motiv från Stockholms ytterskärgård. Signerad, numrerad 120/150. Färglitografi, bildmått: 34x28 cm, yttermått inklusive ram: 53x46 cm
måndag 2 december 2024
kl 20:03:56
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson